Przed wszystkimi osobami, które budują lub remontują dom lub mieszkanie, stoi podobna decyzja: jakiego rodzaju podłogi drewniane będą najlepsze? Czy warto zdecydować się na podłogi laminowane, czy może podłogi winylowe (Gdańsk)? Które cechują się większą wytrzymałością i będą prezentować się ciekawiej? Dlaczego w ogóle zdecydować się na podłogi drewniane, a nie chociażby takie wykonane z innych materiałów? Wątpliwości jest mnóstwo i przynajmniej na część z nich spróbujemy dziś odpowiedzieć.

Podłogi laminowane – wszystko zależy od producenta

Pierwszym rodzajem podłóg, nad którym zdecydowanie warto się zastanowić, są podłogi laminowane (Gdańsk). Charakteryzują się one tym, że zbudowane są z kilku warstw, na wierzchu których jest laminat. To, czy podłogi laminowane są wytrzymałe i opłacalne, jest w dużym stopniu  zależne od sposobu ich wykonania. W związku z tym warto postawić na renomowane sklepy i producentów, pośród których warto wymienić między innymi http://domistyl.pl/. Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto – wszędzie tam znaleźć można podłogi laminowane nad wyraz dobrej jakości.

podłogi winylowe gdańsk

Podłogi winylowe – dlaczego warto?

Podłogi winylowe charakteryzują się znacznie mniej skomplikowaną budową. Pomimo tego zapewniają świetną ochronę przed wszystkimi szkodami mechanicznymi, takimi jak np. upadek ciężkich przedmiotów czy niefrasobliwość zwierząt domowych. Panele winylowe są także odporne na działanie wody i w szerokim pojęciu po prostu uniwersalne. Polecamy przede wszystkim te, które można znaleźć w sklepie Dom i Styl. Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto – tam znaleźć można podłogi winylowe najwyższej klasy.